درباره ما

سرویس های حرفه ای اندیشه نوین

خدمات اخذ پذیرش های مختلف آموزشی

خدمات اخذ ویزاهای مختلف آموزشی

خدمات اخذ ویزاهای مختلف همراه و توریستی

خدمات تمدید ویزاهای مختلف دانشجویی و توریستی

خدمات ارایه کلاس های مختلف زبان انگلیسی و آیلتس

تقریبا ۲۰ سالی هست که تیم اعزام بسیار مجرب اندیشه نوین تحت نظارت و مدیریت مستقیم خانم صفوی پور فعالیت میکند.

با توجه به نیاز جامعه و مهارتهای بازاریابی خاص و قابل توجه اندیشه نوین توانستیم با آموزشگاه ها، کالجها، مدارس، و دانشگاه های برتر دنیا مرتبط شویم. البته این مهم براحتی بدست نیامد و با سپری شدن زمان مهارتهای ما نیز در زمینه اعزام دانشجو و مشکلات موجود در مسیر اعزام تقویت شد. روابط حرفه ای بیشتر شد و مراکز آموزشی بیشتری ابراز تمایل کردند تا به ما نمایندگی بعضا انحصاری خود را بدهند. تنها به این دلیل که اندیشه نوین بسیار قابل اعتماد بود هم از نگاه دانشجویان و هم در نگاه طرف های خارجی. به این ترتیب بود که کار گسترش پیدا کرد و قرارداد های نماینگی مختلفی از کشورهای برتر دنیا در زمینه های مختلف آموزشی از سوییس و انگلستان تا امریکا و کانادا بسته شد. 

Some Cool Facts

Numbers Speak For Themselves

0
کشور برتر
0
سال تجربه
0
نمایندگی آموزشی مختلف

در اندیشه نوین کیفیت در درجه اول اهمیت قرار می گیرد! ما اطمینان حاصل می کنیم که در هنگام انجام حتی کوچکترین کارها به جزئیات آن توجه می کنیم. تمرکز ما 100٪ بر نیازها و رضایت مشتری است.

چرا اندیشه نوین

اخذ سریع پذیرش

حتی در سخترین و نا ممکن ترین شرایط, اخذ پذیرش تحصیلی به سرعت انجام می شود.

اعتبار بالای اندیشه نوین در میان مراکز برتر آموزشی دنیا باعث شده تا این مهم براحتی انجام پذیرد. 

آمار پایین ردی ویزا

کیفیت اتفاقی نیست. با آگاهی کامل از ریزه کاری های اداره مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی و همکاری با وکلای مجرب و بنام دنیا این مهم در سالهای اخیر که آمار ردی دیگر شرکتها و موسسات اعزام بسیار بالا بود به کمک اندیشه نوین آمد و عزیزان دانشجو در هر مقطع موفق به ادامه تحصیل خود در کشور های موردشان شدند.

اسکرول به بالا